De eerste wedstrijd na de winterstop traden de dames uit Wijchen thuis aan tegen QZ uit Nijmegen. In september werd er bij QZ nog kansloos met 7-2 verloren en dus waren de dames gebrand op een betere uitslag.
In het eerste kwart waren beide partijen nog zoekende. Er waren weinig grote kansen en zowel Wijchen als QZ was op zoek naar controle. In het tweede kwart wist de thuisploeg beter gebruik te maken van de ruimtes op het veld en kreeg het een aantal mogelijkheden. Halverwege het tweede kwart maakte Fientje Smits de bal goed vrij in de cirkel en schoot hard de 1-0 binnen.
Na de rust probeerden de bezoekers om het wedstrijdbeeld te kantelen. Hoewel Wijchen wat minder aan aanvallen toekwam, wist QZ ook weinig kansen te creëren. Juist toen in het vierde kwart Wijchen weer wat meer grip kreeg op het veldspel van QZ, was het QZ dat uit een snel genomen vrije slag de 1-1 maakte. De thuisploeg kreeg nog een aantal strafcorners, maar wist deze niet te verzilveren.
Komende vrijdag speelt Wijchen in de Silvercup thuis tegen Apeliotes. Op zondag speelt Wijchen in de competitie uit, ook tegen Apeliotes.